Esencja natury
w Twoim domu!

Zajmujemy się dostarczaniem
zdrowej żywności o najwyższej jakości.

Logotypy Unijne

Misja firmy Stefik

Niezmiennie od 1989 roku - naszym drogowskazem jest zadowolenie klienta.

Misją przedsiębiorstwa Stefik, które stworzone zostało z pasji do produktów pochodzących z natury, jest dostarczanie Państwu produktów rolno-spożywczych
oraz bakalii – zawsze na czas!

Stale ulepszamy oraz poszerzamy swoją ofertę asortymentową, ponieważ wiemy jak ważne jest to, co ląduje na Państwa talerzach. Dokładamy więc wszelkiej staranności aby towar z naszej oferty był pełnowartościowy oraz gwarantował Państwu wysoką jakość. Produkty kupujemy zawsze od stałych i sprawdzonych dostawców, co pozwala nam zachować stabilną jakość oferowanych Państwu wyrobów.

Priorytety przedsiebiorstwa

Priorytetem firmy Stefik jest zrozumienie potrzeb swoich klientów. Właśnie dlatego dostarczamy Państwu nasze produkty w szerokiej ofercie logistycznej: począwszy od opakowań 500 gram, poprzez 5, 10 bądź 25 kilogramów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami, owocowała zadowoleniem zarówno z naszej jak i z Państwa strony.

Przedsiębiorstwo Stefik działa zgodnie z przepisami prawa żywnościowego krajowego, prawa wspólnotowego, a także w oparciu o reguły GMP oraz GHP.

Kim jesteśmy?

Przedsiębiorstwo Stefik to miejsce, które zostało stworzone z pasji. Jesteśmy firmą o wieloletnich korzeniach: służymy bowiem Państwu już od 1989 roku! Swoją działalność rozpoczynaliśmy od produkcji i sprzedaży artykułów rolno-spożywczych. Dziś, po latach możemy z dumą zaprezentować Państwu prężnie działający zakład produkcyjny mieszczący się w miejscowości Gnojno w województwie Świętokrzyskim, a także trzy oddziały dystrybucyjne. Jesteśmy dla Państwa dyspozycji również w takich miastach jak Kraków, Wrocław oraz Katowice.

Wykwalifikowany personel, produkty wysokiej jakości oraz dbałość o zadowolenie klienta sprawiły, że firma Stefik zajęła się również eksportem swoich produktów poza granice naszego kraju. Aktualnie zajmujemy się nie tylko dystrybucją i sprzedażą artykułów rolno-spożywczych takich jak: kasze, groch czy fasola, ale również skupiliśmy się na konfekcjonowaniu bakalii. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu również suszone owoce, daktyle, rodzynki, żurawinę oraz szeroką gamę orzechów.

Oferta

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, Przedsiębiorstwo Stefik rozpoczęło swoją działalność opierającą się na dostarczaniu zdrowej żywności do Państwa domów.

Nasza firma ma Państwu do zaoferowania produkty rolno-spożywcze oraz bakalie i orzechy najwyższej jakości. Czytaj więcej >

Oferta Straczkowe

Strączkowe

Oferta Kasze

Kasze

Oferta NASIONA

Nasiona

Oferta Produkty Swiateczne

Świąteczne

Oferta Warzywa Suszone

Suszone warzywa

Aktualności

Stefik na targach World Food Istanbul

25-28 września 2020, nasza firma będzie miała zaszczyt uczestniczyć w targach żywności World Food Istanbul. Współpracujemy i spotykamy ...
Czytaj więcej

Stefik beneficjentem programu Polska Wschodnia

Miło nam poinformować, że firma Stefik została beneficjentem programu Polska Wschodnia, który jest wsparciem rozwoju społeczno-gospodarczego. Program daje ...
Czytaj więcej